Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj 3 izb. rodinný dom vo Veľkom Mederi - časť Ižop

Cena: 65,000€
Identifikačné číslo: 659
Cena:  65,000€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Veľkosť pozemku: 600 m2
Obývacia časť: 80 m2
Rozmery a veľkosť budovy: 83 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v lokalite Veľký Meder, konkrétne v časti Ižop, na ideálnom 6-árovom pozemku. 

Dom má celkovú zastavanú plochu 83m2 a navyše je doplnený vedľajšou budovou, ktorá má rozlohu ďalších 70m2. Ideálna kombinácia poskytuje široké možnosti využitia, či už ako priestor pre hobby, skladovanie, alebo možnosť vytvorenia ďalších obytných priestorov, ako sú napríklad apartmány, dom pre hosťov.

Interiér domu je rozdelený do troch izieb. Na prízemí nájdeme dve z nich - jedna väčšia a druhá menšia. Na poschodí je potom situovaná jedna veľká a priestranná izba, ktorá ponúka komfortné ubytovanie. 

Okolie domu ponúka priestor na oddych, relax a rôzne aktivity. Za domom sa nachádza vedľajšia budova, ktorá je momentálne nedokončená, ale poskytuje možnosť pre ďalšie rozšírenie a využitie priestoru.

Cena tejto atraktívnej nehnuteľnosti je 65.000,- EUR, vrátane všetkých výdavkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv. V prípade akýchkoľvek otázok či ďalších informácií ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0908 535 108 alebo e-mailom na dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk.

Tento rodinný dom je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie s príležitosťou ďalšieho rozšírenia. Nechajte sa očariť jeho potenciálom a zariaďte si vlastný útulný domov v príjemnom prostredí Veľkého Medera neďaleko termálneho kúpaliska.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia