Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj rodinný dvoj-dom vo Veľkom Mederi

Cena: 79,000€
Identifikačné číslo: 665
Cena:  79,000€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Veľkosť pozemku: 912 m2
Rozmery a veľkosť budovy: 82 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj rodinný dvoj-dom v lokalite Veľké Meder, na veľkorysom 9,12 árovom pozemku. Táto nehnuteľnosť poskytuje značný priestor a potenciál pre budúcich majiteľov.

Dom je poschodový, s prízemím obsahujúcim kuchyňu, obývačku, kúpeľňu a samostatné WC. Na poschodí sa nachádza jedna izba, s možnosťou vytvorenia ďalšej izby alebo menšej kúpeľne, čím je dôrazne zdôraznená jeho adaptabilita podľa potrieb nových majiteľov. Pivnica je ďalšou pridanou hodnotou tohto domu, ktorá poskytuje miesto na skladovanie a ďalšie využitie.

Dom sa momentálne nachádza v pôvodnom, zachovalom stave, ale vyžaduje komplexnú rekonštrukciu, čo dáva budúcim majiteľom možnosť vytvoriť si dom podľa vlastných predstáv a štýlu.

K nehnuteľnosti patrí aj menšia budova vo dvore, ktorá slúžila na chov hydiny. To môže byť výbornou príležitosťou pre ľudí s záujmom o agrikultúru alebo chov zvierat.

Záhrada je obklopená peknými ovocnými stromami a pozemok je zatrávnený, čím poskytuje príležitosť pre rôzne vonkajšie aktivity a relaxáciu.

Táto nehnuteľnosť je k dispozícii za cenu 79 000 eur, vrátane všetkých nákladov spojených s prevodom vlastníckych práv. Financovanie kúpy je možné prostredníctvom hypotekárneho úveru, pri ktorom vám ochotne pomôžeme získať najvhodnejšie podmienky na trhu.

Pre ďalšie informácie a na dohodnutie prehliadky nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0908 535 108 alebo e-mailovou adresou dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk.

Tento dvoj-dom s veľkým pozemkom predstavuje výbornú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú priestor na realizáciu vlastných nápadov a projektov. Nezmeškajte túto príležitosť na investíciu do nehnuteľnosti so širokým potenciálom!

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia