Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Sokolce, ul. Nitrianska

Cena: 108,000€
Identifikačné číslo: 676
Cena:  108,000€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Veľkosť pozemku: 810 m2
Obývacia časť: 87 m2
Rozmery a veľkosť budovy: 100 m2
Rok postavenia: 1975
Popis nehnuteľnosti:

-SK-

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v obci Sokolce na ulici Nitrianska. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1975 na priestrannom pozemku s rozlohou 810 m². Zastavaná plocha domu je 100 m² a celková úžitková plocha predstavuje 87 m². Dom prešiel rekonštrukciou a je vo výbornom stave, čiastočne podpivničený. K dispozícii sú všetky inžinierske siete, odpadová voda je riešená žumpou. V minulom roku bola realizovaná izolácia fasády. Na pozemku sa nachádza altánok, ktorý poskytuje príjemné miesto na oddych.

Cena nehnuteľnosti je 108 000 EUR, vrátane všetkých nákladov spojených s prevodom vlastníckych práv. Možnosť financovania hypotekárnym úverom, ktorý bezplatne vybavíme za najvýhodnejších podmienok na trhu.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na e-mailovej adrese dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk alebo na telefónnom čísle 0908 535 108.

-HU-

Eladásra kínálunk egy háromszobás családi házat Lakszakállas községben, a Nyitrai utcában. Az ingatlan 1975-ben épült egy tágas, 810 m²-es telken. A ház beépített területe 100 m², a teljes hasznos terület pedig 87 m². A ház felújításon esett át és kiváló állapotban van, részben alápincézett. Minden közmű rendelkezésre áll, a szennyvíz emésztővel van megoldva. Tavaly a homlokzat szigetelése is megtörtént. A telken található egy pavilon, amely kellemes pihenőhelyet biztosít.

Az ingatlan ára 108 000 EUR, beleértve minden tulajdonjog átruházásával kapcsolatos költséget. Lehetőség van finanszírozására jelzáloghitelre is, melyet díjmentesen intézünk a piacon elérhető legjobb feltételekkel.

További információért kérjük, lépjen kapcsolatba velünk a dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk e-mail címen vagy a 0908 535 108 telefonszámon.

-ENG-

We offer for sale a three-room family house in the village of Sokolce, on Nitrianska Street. The property was built in 1975 on a spacious plot of 810 m². The built-up area of the house is 100 m², and the total usable area is 87 m². The house has been renovated and is in excellent condition, partially with a basement. All utilities are available, and the sewage is managed by a septic tank. Last year, the facade insulation was also completed. There is a pavilion on the plot, providing a pleasant place to relax.

The price of the property is 108,000 EUR, including all costs associated with the transfer of ownership rights. It is also possible to finance the purchase with a mortgage loan, which we arrange free of charge under the best conditions available on the market.

For more information, please contact us at dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk or by phone at 0908 535 108.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia