Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj 3 izb. rodinný dom vo Veľkom Mederi na ul. Ľ. Kossútha

Cena: 139,990€
Identifikačné číslo: 656
Cena:  139,990€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Rozmery a veľkosť budovy: 112 m2
Kúpeľne: 1
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj 3 izb. rodinný dom vo Veľkom Mederi na ulici Ľ. Kossútha. Dom sa nachádza na 7,44 árovom pozemku na rohu ulici, čo umožňuje prístup na pozemok z dvoch strán.  Svojou konštrukciou z pálených tehál a jedinečným charakterom z 70-tych rokov ponúka výnimočný potenciál.

Zastavaná plocha domu je 112 m2, čo zaručuje dostatočný priestor pre pohodlné bývanie. Dom je čiastočne podpivničený a disponuje manzartnou strechou, ktorá momentálne čaká na Vašu predstavivosť a využitie.

Prízemie domu ponúka dve útulné spálne, veľkú obývačku s kuchynským kútom a moderne vybavenú kúpeľňu s WC. Hoci rekonštrukcia domu bola postupne realizovaná, stále máte možnosť pridať osobný dotyk a dokončiť ju podľa vlastných predstáv. Už boli vykonané významné zlepšenia vrátane výmeny strechy, plastových okien, vchodových dverí, vykurovacieho systému, elektrických rozvodov, vodovodných a kanalizačných potrubí.

V obývačke Vás očakáva funkčná krbová vložka, ktorá len čaká na dokončenie zabudovania. 

Pre vaše pohodlie a potreby je za domom k dispozícii veľká garáž so zastavanou plochou 99m2. Táto garáž má nadstavbu, ktorá môže slúžiť ako apartmán, bytová jednotka alebo dokonca miestnosť pre vaše hobby a kreatívne aktivity.

Tento úžasný rodinný dom je dostupný za veľmi lákavú cenu 139.990,- Euro vrátane všetkých výdavkov s prevodom vlastníckych práv. Ak by ste mali potrebu, sme pripravení Vám pomôcť s vybavením hypotekárneho úveru za najvýhodnejších podmienok na trhu.

Neváhajte a kontaktujte ma čo najskôr na telefónnom čísle: 0908 535 108 alebo napíšte e-mail na adresu dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk. Toto je skvelá príležitosť, ktorú by ste nemali premeškať!

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia